Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zkouška B2 od společnosti Telc  (Přečteno 42289 krát)
jv.89



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Leden 11, 2014, 05:23:52 pm »

Zdravím,

najdu zde někoho, kdo absolvoval zkoušku B2 od Telc v Německu nebo v ČR na Goethe institutu?
Chtěla bych nějaké názory, mínění, info kolem toho.


Děkuji
« Poslední změna: Březen 08, 2014, 06:36:36 pm od jv.89 » Zaznamenáno
Hanka85



Karma: -1
Příspěvků: 26


« Odpověď #1 : Leden 11, 2014, 08:02:36 pm »

Snazila jsem se o to v Norimberku,sice to nebyl goethe institu ale neco jine uz nevim jaka skola.Muzu rict ze tezke.Ale mozna pro toho kdo je v nemcine profesional by to byla brnkacka ja s moji nemcinou A2 jsem mela problem.Zkouska se sklada ze dvou casti ustni a pisemna.Ustni jsem udelala pisemnou ne e.U Ustni jsou tri temata a o nich musite vypravet s tim ze si jedno vyberete.Pri pisemne bylo nekolik otazek k danym textum nepamatuji si kolik.Pak poslech textu z magnetaku a na to musite reagovat.Jelikoz jsem neudelala pisemnou mam moznost ji udelat znovu do konce roku 2014.Nemusim uz v norimberku muzu kde kdekoli v nemecku.Ale s moji nemcinou vim ze bych opet neuspela.chtela jsem to zkusit abych vedela co to obnasi.

preji hodne stesti..
Zaznamenáno
Vittorio



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #2 : Leden 13, 2014, 09:09:59 am »

Samozrejme ze to muselo byt tazke ked si na urovni A2 Úsměv. Bola by to dost zla referencia pre Goethe institut alebo pre hocikoho kto by tu skusku robil, keby si s urovnou A2 presla skuskou B2. Myslim si ze tie skusky su viac menej tak robene, ze ak na tej urovni si, tak to spravis viac menej bez problemov, ak nie tak nie Úsměv.
Zaznamenáno
Dadushka



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #3 : Leden 13, 2014, 10:34:19 am »

Ahoj,
B2 skusku som absolvovala v Prahe v Goethe Institute pred skoro 2 rokmi a mala som celkom dobry vysledok, takze ked ta nieco zaujima,kludne sa pytaj. Ide hlavne o to, donekonenca prechadzat ukazkove testy,aby si pochopila,ako su tam zlozene otazky,na co sa pytaju a co chcu pocut. Ustna cast sa mi zdala byt velmi v pohode, nechcu toho vela, chcu len vidiet,ze dokazes zlozit vetu a vyjadrit myslienku tak aby bola pochopitelna. Skusajuci su tiez ludia a nechcu nikoho potopit...aspon ja som mala z toho taky pocit...v kazdom pripade som mala hodnotenie ustnej casti ovela lepsie,ako som si subjektivne myslela...  Tak viel Glück!;) D.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |