Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Plánovaná operace v rodné zemi  (Přečteno 108526 krát)
fenot



Karma: 2
Příspěvků: 34



« Odpověď #15 : Duben 28, 2014, 10:45:48 am »

Ja nerekl, ze bylo neco vyrizeno za 5minut. Napsal jsem, ze mi taky delala nemecka pojistovna dost velke problemy, ale az po zasahu advokata prestali. Ja uz jsem zrezignoval neco resit sam s urady a nebo pojistovnami v D. Porad je v necem problem a vse je vzdycky komplikovane. Takze tady neplet jabka s hruskama jeniku.......

? Nějak jsem teď nepochopil tvůj útok na mou osobu.  V textu jsem o tobě nic nezmínil a jen nezaujatě napsal "bez právníka", aby ostatní hned neplašili. Nic víc nic míń. To, že ti dělali problémy je díky jazykové bariéře je hned bez mrknutí oka a hlavně pokud je za přepážkou nějaký neochota.

Takže já si jablka s hruškami nepletu, věř vím co jsou a možná příště nebuď tak vztahovačný a zjistíš, že ne všichni jdou proti tobe... :-)
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #16 : Duben 28, 2014, 01:58:53 pm »

To nebyl utok... spatne jsi to pochopil. Resi se tady nejake tema a ja jen prihodil svoji zkusenost. Chtel jsem poukazat na to, ze krom nejakych smernic podle kterych se ridi napr. AOK jeste existuji evropske zakony a narizeni a oni jsou povinni se jimi ridit coz se samozrejme nedeje. Me trvao cca pul roku nez jsem jim dal najevo, ze takhle ne.....
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #17 : Květen 03, 2014, 05:28:06 pm »

Môže byť, že poisťovna s tým súhlasí, ak by to bolo lacnejšie ako v Nemecku. Viem, že takto chodili známi z Rakuska k zubarovi do Maďarska a ich poisťovna im to schválila. Bežné to ale nie je.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #18 : Květen 18, 2014, 08:52:22 am »

to je normalni pojistovna se zasichruje kdyz se neco posere takto to budou muset platit  v nemecku
co vym tak taky pozaduji ze ty budes muset jed na kontroly do Cech nebo tam kde ta operace byla delana
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #19 : Květen 18, 2014, 09:10:10 am »

je rozdil planovana navsteva lekare nato musis myt souhlas sve pojistovny,notfall kdyz pojedes do nemocnice takte osetri,
kdyz pujdes  k Lekari s cizim pojisten musis platit v hotovosti nachat si to vyplatit.Tyto skusenosti mam presto ze mam jednu s nejlepsich a nejdrasich  pojistovnu z Holanska ktera je jenom pro lekare a prtnery ./ muj partner je jeden s nejvysich uredniku v Hollansku/presto kdyz jdu v Berline k Lekari jsem privatni patien musim vsechno platit v Hotovoasti nebo CK a nechat si to proplatit.Jako Privat patien platis v nemecku 30% vysi poplatky jak s AOK atd  clen taky mas jiny podmynky nemusis cekat  jsi rychle na rade. My jsme s jednou majitelkou Ordinace  trochu s prateleny tak my davala injekci pred odletem v Taxiku a poslala my ucet  pozdeji.Ale jinak chteji vsude  ti reknou ze musis zaplatit.Druha vec je ta ja zde v Holansku dostanu vsechny leka je jedno jestly stoji 1000EU
v Nemecku delaji hrozny problemy a jsou hrozne drahy.Leky co jsem potreboval staly v Nemecku 600- v Holansku staly tyto stejny leky170,-.
Bohuzel rikase EU ale kazdy stat  ma porad jiny zakony a predpisy
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |