Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: oblečenie na internete  (Přečteno 166447 krát)
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« : Květen 19, 2014, 09:21:54 am »

Viete mi poradiť stránky, kde sa dá kúpiť oblečenie na internete? Dôležité je pre mňa, aby sa dalo aj vrátiť (ak nevyhovuje). Z tých otravných reklám v telke poznám otto.de a zaalando. Ale chcela by som vedieť aj iné.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #1 : Květen 19, 2014, 09:23:05 am »

Ešte dodám, že mi ide o mužské oblečenie, teda aby na danom portali bol slušný výber oblečenia pre mužov.
Zaznamenáno
kaci38



Karma: 1
Příspěvků: 22


« Odpověď #2 : Květen 19, 2014, 02:20:28 pm »

Zalando a Asos su najlepsie....a samzrejme Amazon a Ebay
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #3 : Květen 20, 2014, 08:48:34 am »

problem je v tom coz nechapu proc jsou v kazdym state jiny predpysy.Ja mohu zde v Holansku do 150-UE + postovni nakupovat mymo unie
bez cla atd.V nemecku vsechno co prijde ze zeme ktera neni v unii tak se plati dane atd.Vsechni moji kamaradi ktery kupuji v USA atd nechaji si to posilet pres Holansko.Co doporucuji platit pres paypal ty maz moznost mesic to zaplaceni evt zablokovat nebo stornovat.Ebay 99% chce jenom paypal natto ti daji garanci kdyz to evt neprijde
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Květen 20, 2014, 09:08:10 am »

problem je v tom coz nechapu proc jsou v kazdym state jiny predpysy.Ja mohu zde v Holansku do 150-UE + postovni nakupovat mymo unie
Ale tak těm zemím ještě kousek suverenity přej...Úsměv

doporucuji platit pres paypal ty maz moznost mesic to zaplaceni evt zablokovat nebo stornovat.Ebay 99% chce jenom paypal natto ti daji garanci kdyz to evt neprijde
Pozor, to s tím PayPalem není tak jednoduché. Ona ochrana kupce je z jejich strany čistě dobrovolná záležitost, tzn. PayPal si vyhrazuje právo tvou věc vyhodnotit a nákupp buď stornovat, nebo také ne. Rozhodně to není tak jednoduché, jako napsat PayPalu, že chceš platbu stornovat a šlus. To nejde.
PayPal je vůbec pěkná mrcha, jakmile se s nimi člověk dostane do trošičku méně typické situace. A obchodníkům hrozí rizika likvidačního dlouhodobého zablokování PayPal konta téměř bez kontroly.
Jistě, pro kupce je PayPal jednoduchý, rychlý atd., ale není špatné občas si připomenout i druhou stranu mince.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #5 : Květen 20, 2014, 06:02:28 pm »

ebay dava 100% zaruku kdyz zaplatis pres pay pal
ja platim pres paypal 6 let bez problemu.Pay pal vyresil i problemy s cinou v sechno nemuzu si stezovat.
Kdyz stornujes placeni pres paypal tak paypal pise obchodnikovy atd da mu lhuto 14 abe se ozval a reagoval.paklize se neozve bude automaticky vraceny
ja mel stest za obchodnik se ozval a poslal penize spatky.Je mozny ze nekdo ma jiny zkusenosti to je mozny
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #6 : Květen 20, 2014, 09:49:19 pm »

jahoda2010:  nejlíp ti samozřejmě odpoví Google . . . .  ale třeba:
 Esprit.de:  mívají nejlepší henleys trika.  Loňská kolekce byla super, letošní je sice slabší, ale příští třeba zase vyjde
 Bonprix.de:  silní v stretch-jeanách 

Napoprvé sice jen běžné platby (dobírka, převod, paypall)  ale už napodruhé umožňují koupi na účet - tj.: textil pošlou a pak máš 14 dní se rozhodnout zda zaplatíš nebo co z toho pošles zpátky.   Jednorázová koupě asi bude samozřejmě snazší přes jejich Amazon (pokud jsi tam registrovaná)

Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #7 : Květen 20, 2014, 09:56:04 pm »

a bacha na takové značky jako Xint, Dolbju, Oboy

je to textil pro gaye:  tkanina má spoustu spandexu-lycry:  jakákoliv velikost bude přehnaně vypasovaná,  u spodního prádla předpokládej obscénní otvory a pod.   :-)
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #8 : Květen 20, 2014, 10:48:27 pm »

PayPal je vůbec pěkná mrcha, jakmile se s nimi člověk dostane do trošičku méně typické situace. A PayPal jednoduchý, rychlý atd., ale není špatné občas si připomenout i druhou stranu mince.

My na PayPal nedame dopustit, daroval nam ve slosovani pro VIP zakazniky vyhry (zbozi, ktere jsem meli v Beobachten na ebay) v hodnote min.100 000 Euro, za posledni 2 mesice to bylo ca. 80 000 Euro. A fakt nekecam.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #9 : Květen 21, 2014, 12:44:53 pm »

PayPal je vůbec pěkná mrcha, jakmile se s nimi člověk dostane do trošičku méně typické situace. A PayPal jednoduchý, rychlý atd., ale není špatné občas si připomenout i druhou stranu mince.

My na PayPal nedame dopustit, daroval nam ve slosovani pro VIP zakazniky vyhry (zbozi, ktere jsem meli v Beobachten na ebay) v hodnote min.100 000 Euro, za posledni 2 mesice to bylo ca. 80 000 Euro. A fakt nekecam.
To jde, kde se můžu přihlásit? Úsměv
Vy u nich figurujete jako prodejci, nebo kupci?


...předpokládej obscénní otvory a pod.   :-)
Nebývají u toho ve shopu typicky obrázky? Úsměv
« Poslední změna: Květen 21, 2014, 12:46:57 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #10 : Květen 21, 2014, 04:03:57 pm »

ja pisi jako kupec.
nemel jsem do dnes zadny potize jak v Nemecku s Paypal ani zde v Holansku
mozna ze jsem mel stesti nevym,Dalsi problem  neco kupot pres  online je ten zt ti velikosti nejsou sejny  ze skusenosti muzu rici ze  vse co jsem v USA koupil sedi perfektne  ikdyz jsem si nechl veci privest  sedi to.XL perfektni zde v Evrope jsem neco kupoval v Iatalii  ja je to 3XL zde to neni stejna velikost
a jiny probleme sportovni obuch ja mam normalne44 ale new balance musim myt 45,5 to je ten problem.Diky bouhu jsem to slysel sel jsem do obchodu a skusil jsem si tam ty boty opravdu to tak bylo potom jsem je objedna pres online .To musis ale vedet
« Poslední změna: Květen 21, 2014, 04:12:04 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #11 : Květen 21, 2014, 04:23:31 pm »

tie henleys trika su nejake dobre?
ja som si doteraz kupoval oblecenie zasadne len v "kamennom" obchode, robim nejaku chybu ?
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #12 : Květen 21, 2014, 05:33:03 pm »

henley obecně jenom znamená triko s Knopfenleiste ve výstřihu - tedy jako by Polo-triko ale bez límečku.  Tedy střih-estetika, nic víc.   Je základem image seriálového vraha Dextera Morgana (s dlouhým rukávem - od American Apparel), spetial agenta  Dereka Morgana,  kultury Café Racerů. Líbit se nemusí, mně sedí. Google sdělí detaily, vyhledavač Amazonu i rozsáhlou nabídku (dělají ho mraky firem)  a ceny.  Ale je nutno být opatrný - i třeba drahá značka LEVIS dělá henley k posrání - nedrží tvar, hned po prvním vyprání vytahaný jak pytel, gzblytí.


Ale třeba Esprit linii Baumwoll rip dělá z bavlny s cca. 3% lykrových vláken,  tkané do žebrování - drží tvar i po letech užívání, pohyblivost taková, že když na sebe pak vezmeš běžný bavlněný úplet zvyklý z ČR (klidně i pseudo-drahé Bushman), cítíš se pak jako svázaný:  zvláště za letních veder, kdy se na tělo běžná látka potem lepí. 


Ale i ti Esprit jsou evidentně jen obchodníci-překupníci, jelikož i u nich můžeš mít smůlu - a v katalogu mají precizní triko s vypracovanými detaily z  jakostní strečové textilie a hned vedle čínskou či bangladéžskou napodobeninu z tenké ošizené bavlny.  No - a jakmile si ověříš, že Ti nějaký produkt sedí, stáhnou ho ze sortimentu na nahradí čímsi.


Je nutno být ve střehu. 
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #13 : Květen 21, 2014, 06:02:56 pm »

damy neverim tomu ze to je delany v Evropsky unii
vsechno je delany mymo vetcina je delana v Bangladezi,Indii, Lewis produkuje taky  hodne v Egypte ja jsem kupoval v SF v originalni prodejne Lewis
bylo to produkovano v Egypte.Lewis co vym produkuje v Portugalsku  v Polsku
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #14 : Květen 21, 2014, 07:30:01 pm »

PayPal je vůbec pěkná mrcha, jakmile se s nimi člověk dostane do trošičku méně typické situace. A PayPal jednoduchý, rychlý atd., ale není špatné občas si připomenout i druhou stranu mince.

My na PayPal nedame dopustit, daroval nam ve slosovani pro VIP zakazniky vyhry (zbozi, ktere jsem meli v Beobachten na ebay) v hodnote min.100 000 Euro, za posledni 2 mesice to bylo ca. 80 000 Euro. A fakt nekecam.
To jde, kde se můžu přihlásit? Úsměv
Vy u nich figurujete jako prodejci, nebo kupci?



My u nich figurujeme jako kupci a protoze mame mesicne vzdycky obrat pres min. 10 000 (nevim, jak je to limitovane), tak jsme auomaticky zarazeni do slosovani, ktere probiha kazdy den. Uz takhle vyhravame druhym rokem, vzdy veci ,na ktere jsme se predtim koukali a meli je v "Beobachtung" To uz byla TV, susicka, mrazak, nekolikrat financni obnos, luxusni vana a sprchovy kout(obe mame zatim v garazi uz pres rok:D), nerez venkovni kuchyne, nadherny krb (Einzelstück), ten na nas chce mermomoci jeden architekt a nabizi 25 tacu, puvodne byl za dvacet:D pak do servisu 2 super Scherenbühnen, frezu, 2 montazni pristroje na pneumatiky a ja nevim, co jeste, to byly spis drobnejsi veci. Ale ten krb plus ty veci do dilny to byla Ausbeute poslednich 2 mesicu, takze my si nemuzeme stezovat.
 Ted mame policino na vilu na Mallorce nebo Lago di Garda, koncem mesice jdou 4 do slosovani. Tak drzte palce, udelame party.Smích ale ty vily to je poprve, to jeste nebylo.
Takze se to rentuje. Ale je to zavisle od objemu odberu. My tam kupujeme skoro vsechno, jednak je to pohodlne a radsi si priplatime poplatek PayPal, ale nikdy jsme s nimi nemeli problemy.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |