Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ahoj.Nechtěla by se nějaká žena seznámit?  (Přečteno 58547 krát)
Zdenek77



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Březen 11, 2015, 06:51:26 pm »

Hledám normální pohodovou ženu. :)Napiš když tak zpávu.Těším se Mrknutí

Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #1 : Březen 13, 2015, 09:18:31 am »

Prijd dnes na srazik a treba tam nekoho potkas Úsměv
Zaznamenáno
Zdenek77



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #2 : Březen 13, 2015, 11:33:31 am »

Hm skoda dnes jedu domu do Berlina,ale jinak mam praci tu v Hamburgu. :'(Tak si hezky uzijte srazik Mrknutí
Zaznamenáno
Zdenek77



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #3 : Duben 10, 2015, 05:24:48 pm »

Ahoj.Tak nám začaly hezké sluníčkové dny.A být sám mě nebaví.Pêná procházka spojená s lahodnou zmrzlinou nebo kafem by bodla.Ještě něco o mě:Je mi 38 let.Blond vlasy modré oči.no postava není co bývala před 10 lety ale snad to nebude tak zlé.Dříve jsem hodně sportoval.Jsem obyčejný pohodový nekonfliktní muž.Bydlím v Berlíně ale práci mám tu v Hamburgu.Kdyby náhodou se našla žena která nemá muže přítela a chybí ji romantika a procházky.Rád bych poznal Hamburg i té druhé stránky ne jen pracovně.Děkuji za odpověď.Hezký večer Zdeněk Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |