Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Vyroba jogurtu  (Přečteno 41314 krát)
dodo65



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Listopad 17, 2019, 10:52:40 am »

Zdravim.Nevie mi niekto poradit ohladom domacich jogurtov tu v nemecku.Nedari sa mi vyrobit domaci jogurt.Vzdy ostane nejaky riedky a taky zgrcnuty.Uz som vyskusal rozne mlieka 3,5 % a aj biele jogurty.Neviem kde robim chybu.Na slovensku som takyto problem nemal.Vopred dakujem..
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1 : Listopad 18, 2019, 02:00:18 pm »

to bude asi tym ze na Slovensku je este kvalitnejsie mlieko ... asi su prisnejsie normy este z cias sociku a tak ...
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #2 : Listopad 28, 2019, 04:28:02 pm »

Nebo by šlo říct, že v Německu je tak kvalitní mléko v běžném prodeji, v každé sámošce, že se ani po týdnu po otevření a bez ledničky !!!  (osobni zkušenost) stejně nezkazí  Škleb Škleb Škleb

Těžko ho pak nechat kazit i úmyslně a dělat jogurty  Smích Kroutím očima
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #3 : Listopad 28, 2019, 07:18:42 pm »

a preco sa neskazi? je plne chemie/konzervantov?
tie fabriky uz nevedia co by este do toho miesali ...
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #4 : Listopad 28, 2019, 07:30:00 pm »

To nevím...
Asi bílá voda pro ovce které ji pijí a neozvou se  Kroutím očima
Každopádně v tomto případě neplatí že to jsou šmejdy z východní evropy, toto si ,,vaří" němci sami.
Mám lagr v pronájmu vedle mlékárny, denně tam jezdí desítky cisteren s mlékem a pak odvážejí na paletách bílou vodu  Kroutím očima
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |