Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ceny šperků v Německu a v Čechách - kde výhodněji???  (Přečteno 55400 krát)
Jendix



Karma: 3
Příspěvků: 44



« : Březen 23, 2011, 02:44:57 pm »

Ahoj, zajímalo by mne, zda má někdo zkušenosti s cenami šperků, konkrétně chci něco z bílého zlata pro přítelkyni. Vím že po revoluci bylo německé zlato a šperky levnější než u nás. Jak je tomu ale dnes jsem od nikoho neslyšel, když se na to povídám logicky, cena práce zlatníka v německu bude mnohem vyšší než u nás, proto by se dalo očkávat že to v německu bude dražší, na takovéto úvahy se ale nedá vždy spolehnout.

Předem díky za příspěvky  Mrknutí. Jendix.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Březen 23, 2011, 06:03:15 pm »

Co ja si vzpominam na pokus koupit tu snubni prstynky, tu bylo vsechno drazsi. I nemecke prumyslove prsteny vychazely v CR u zlatnika levneji - nakonec jsme ale ukecali stribrnika z Brna, aby to same, co mel ve stribre, udelal v bilem zlate.
Mozna kdyz to tu (D) koupis ve zlatnickem oddeleni obchodaku, vyjde to levneji, pokud ale pujdes k normalnimu zlatnikovi, nedokazu si to predstavit.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Jendix



Karma: 3
Příspěvků: 44



« Odpověď #2 : Březen 24, 2011, 10:23:51 am »

Co ja si vzpominam na pokus koupit tu snubni prstynky, tu bylo vsechno drazsi. I nemecke prumyslove prsteny vychazely v CR u zlatnika levneji - nakonec jsme ale ukecali stribrnika z Brna, aby to same, co mel ve stribre, udelal v bilem zlate.
Mozna kdyz to tu (D) koupis ve zlatnickem oddeleni obchodaku, vyjde to levneji, pokud ale pujdes k normalnimu zlatnikovi, nedokazu si to predstavit.

no uvidim, kamarádka se mi ptala kolegiň v práci a ty jí doporučili kouknout se na internetu.. což mi přijde naprd, z fotky se těžko vybírá.. zkusim si tu projít pár obchodů a uvidím.. tak i tak to čechy jistí.. Mrknutí
Zaznamenáno
Jendix



Karma: 3
Příspěvků: 44



« Odpověď #3 : Duben 06, 2011, 10:13:48 pm »

Ahoj, tak jsem se tady byl kouknout po těch zlatnictvích a musim říct že cenově nic moc. Měl jsi pravdu s tím že v čechách to bude asi výhodnější. Co mě taky překvapilo, neměli tam skoro žádnej výběr, že berou věci na objednávku a to už si to člověk může za polovic objednat z netu. Každopádně díky za radu.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #4 : Duben 14, 2015, 11:13:45 pm »

A čo takéto niečo?

Máme staré obrúčky, ktoré môžeme dať roztaviť a urobiť si nové prstene.
Absolvoval to niekto v Nemecku?
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #5 : Duben 15, 2015, 08:13:56 pm »

Odporúčam zlatníctva v Augsburgu,tam som nakupoval a na Slovensku po skontrolovaní a odvážení mi povedali,že dobrá kúpa.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |