Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Potřebné doklady pro založení bankovního účtu  (Přečteno 166748 krát)
dasty



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Květen 29, 2011, 04:49:30 pm »

pěkny den přeji.
prosím vás stači na založeni bežneho bankovnih učtu v Německu občansky prukaz???
nebo je to složitejsi vec??
moc dekuji za odpoved.
krasny den vsem preji
« Poslední změna: Květen 29, 2011, 10:30:25 pm od David » Zaznamenáno
ppp2006



Karma: 4
Příspěvků: 35


« Odpověď #1 : Květen 29, 2011, 06:02:53 pm »

V mem pripade chtela pani v Postbank kopii dokumentu z Eiwohnermeldeamtu, ze nekde v Nemecku bydlim.
Zaznamenáno
kalkulka



Karma: 4
Příspěvků: 113


« Odpověď #2 : Květen 29, 2011, 08:34:28 pm »

Po mě taky chtěli doklad, že v Německu bydlím, bez toho to nešlo.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Květen 30, 2011, 02:50:53 pm »

Po mě taky chtěli doklad, že v Německu bydlím, bez toho to nešlo.
Meldebescheinigung urcite budou chtit a podle banky asi i jine veci, z nichz nektere si daji vymluvit (napr. potvrzeni o zamestnani a mzdovy listek, podle cehoz pak cloveku prideli vysi dispokreditu - povoleneho precerpani).
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
karelIV



Karma: -2
Příspěvků: 37


WWW
« Odpověď #4 : Červen 03, 2011, 08:44:44 pm »

Ahoj, doprocuji Sparkasse. Zalozeni uctu jen s pasem probehlo pred ca 7 lety bez nejmensiho problemu. Ted jsem si ucet obnovoval a opet bez problemu. Prispoustim, ze treba pomohlo, ze asi uz meli moji historii.
Zaznamenáno
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #5 : Červen 05, 2011, 09:27:15 am »

Ja mam v stredu termin v Sparkasse a na otazku, co si mam doniest so sebou, mi pracovnik odpovedal, ze staci preukaz totoznosti, ale mozem doniest kludne aj pracovnu zmluvu, ak nejaku mam. O Meldebescheinigung rec vobec nebola Úsměv
« Poslední změna: Červen 05, 2011, 09:28:28 am od covergirl » Zaznamenáno
kalkulka



Karma: 4
Příspěvků: 113


« Odpověď #6 : Červen 05, 2011, 09:33:51 am »

Tak pak napiš, jak to dopadlo. Kamarádi jsou u Sparkasse a Meldebescheinigung požadovali. Oni to tady chtějí všude, v posilovně, v knihovně... možná záleží na pobočce a úředníkovi.
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #7 : Duben 25, 2012, 07:00:16 pm »

Raiffeisen:  mávnutí českým passportem (na šaltru na pobočce - nadivoko, bez objednávání termínu), vyžádali si 4 hoďky na zchroustání dat - a téhož podvečera jsem se tam stavil znova a paxem už mohl vyplňoval jak BLZ, tak číslo svého konta.

Platební kartu a internet banking potom  poskytnou vážně leda až s německou adresou (posílají to do poštovní schránky).  Ke sdělení adresy ale nepotřebují žádné spec. lejstro  (možná si to umějí ověřit podle registrace).

_________________________
Ad že bez adresy nezřídí konto: 
no já zažil zase obráceně:  dokud jsem neměl co vyplnit do kolonky BLZ a číslo konta,  nechtěli oni vyplnit (do nájemní smlouvy) svůj podpis.  Hlava22.
Zaznamenáno
Veny



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #8 : Únor 15, 2013, 05:01:45 pm »

Dobrý den všem.Chci se zeptat,když začnu v Německu pracovat ale nebudu mít tam adresu pobytu.Jako pendler budu jezdit do Čech jak si mohu zaločit konto? Předem děkuji za vaše odpovědi.
Zaznamenáno
skorpi



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #9 : Únor 15, 2013, 06:32:06 pm »

Normalne  Úsměv Som na tom podobne. Povedal som im, ze nemam nemecku adresu, byvam v hotely, tak to normalne zalozili so slovenskou. Len kartu som si nechal poslat ku kolegovi, resp. si ju nechas poslat do prace, ak sa da. Mozno sa budu trochu vzpierat, ze to nie je standardny postup, ale nenechaj sa odradit. Este na nich spusti anglictinou a budu zmateni komplet Úsměv 
Zaznamenáno
Kuchtiklibor



Karma: -7
Příspěvků: 80



« Odpověď #10 : Červen 03, 2013, 07:12:02 pm »

Ahoj já tam byl založit účet, trvalo to 5 minut a stačila mi občanka... Nic jineho nechtěli.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #11 : Červen 04, 2013, 06:46:12 pm »

Ve sparkasse staci doklad totoznosti. Me prisla karta i piny na adresu do ceska. Ucet jsem mel behem 5 minut. Karta a kody do 10 dnu.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #12 : Červen 04, 2013, 06:48:23 pm »

V jake posilovne??? Jdu si zacvicit a co je komu do toho de bydlim??  Škleb
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #13 : Červen 05, 2013, 08:54:38 am »

V jake posilovne??? Jdu si zacvicit a co je komu do toho de bydlim??  Škleb
Dej vědět, jaks uspěl Úsměv Podle mé zkušenosti funguje většina posiloven na principu dlouhodobého členství s měsíčním paušálem (a dělají velké štráchy s tím, když člověk chce smlouvu vypovědět např. z důvodu stěhování nebo nemoci) - takže nutnost sdělit jim svou adresu je to nejmenší. Nenašel jsem ještě ani jedinou, kde by šlo platit návštěvu od návštěvy.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #14 : Srpen 12, 2015, 10:52:02 pm »

.
« Poslední změna: Srpen 12, 2015, 11:05:31 pm od Lenke » Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |