Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kontrola na marodce v Německu?  (Přečteno 31369 krát)
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« : Duben 16, 2013, 07:59:43 pm »

Pracuju v nemecku a mel jsem pracovni uraz. Osetreny jsem byl v D a odjel jsem marodit do ceska. Muze mi prijit kontrola? Mate nekdo zkusenosti? Mam pojistovnu AOK.
« Poslední změna: Duben 16, 2013, 11:34:24 pm od David » Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #1 : Duben 17, 2013, 11:41:47 am »

Ja bych tam zavolala a zeptala se. Napred mozna zavolat pod cizim jmenem a pak kdyz to nebude problem, tak pod svym a nahlasila bych tam jinou adresu.
Zaznamenáno
scorpio131170



Karma: 13
Příspěvků: 168



« Odpověď #2 : Duben 17, 2013, 06:07:37 pm »

V nemecku kontroly jako v cesku nechodi, leda ze zmestnavatel ma podezreni z podvodu, tak muze o kontrolu zazadat. Pokud vsak marodis jinde, nez jakou mas udanou adresu na neschopence, tak by ses mel zeptat na to, jestli si muzes neschopenku nechat prepsat do Cech, protoze kdyby se ti nedej boze v cesku neco stalo, tak to budou resit a mohli by jsi prijt o penize z neschopenky.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #3 : Duben 17, 2013, 06:53:36 pm »

To je v poradku. Zamestnavatel vi kde jsem. Stal se mi pracovni uraz a ja se odjel lecit do ceska. Jako ridic LKW nemam v nemecku bydleni. Nemci to uznavaji. racovniuraz se mi stal pred koncem zkusebni doby a mam takove tuseni, ze mi smlouvu diky tomu neprodlouzi. Tak me zajima jak dlouho se da marodit a jak to vlastne funguje v nemecku s posudkovymi doktory apod. Z doslechu jsem slysel v praci o klukovi co marodi vic nez rok a bez problemu.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |