Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Úrad práce  (Přečteno 24405 krát)
casius



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Listopad 03, 2013, 08:22:24 pm »

Zdravým, neviete náhodou, ak sa prihlásim na úrade práce, kde mi zafinancujú kurz nemčiny  a teda budem registrovaný ako uchádzač o zamestnanie, môžem si nájsť prácu a pracovať?Teda na úrad sa chcem prihlásiť kvôli tomu kurzu, no či sa dá popri tom aj pracovať, keďže mi to štát zaplatí.ďakujem
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #1 : Listopad 06, 2013, 01:18:09 pm »

Ahoj.Mě řekli,že pokud nemám práci musím být na Úřadu Práce registrovaná.Tak jsem se registrovala a potom mi Úřad Práce sdělil,že mi stejně nic nebude platit,jelikož nejsem imigrant.Takže dobrý vtip. Škleb
(kdybych přijela z Turecka,měla bych všechno)
Jazykový kurs ti muže proplácet Město.Jenže je podmínka že se přihlásíš do 3 nebo 6 měsíců od příjezdu do DE a proplatí ti stejně jen polovinu.
Když budeš mít práci tak ti to snad město proplatí celé.
Více konkrétních informací se dozvíš přímo v daném jazykovém kurzu.Tam ti poradí.
Celý jazykový kurz mají placený pouze lidi z imigračních států.Podle tabulek tam ČR a SR není  Nevím co si myslet/Nerozhodný Nevím co si myslet/Nerozhodný

Tak jsem si našla práci.Zjistila jsem že na kurz už nemám čas a učím se od dětí.

Toliko moje poznání v Pirně
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #2 : Listopad 06, 2013, 05:04:30 pm »

Ahoj.Mě řekli,že pokud nemám práci musím být na Úřadu Práce registrovaná.Tak jsem se registrovala a potom mi Úřad Práce sdělil,že mi stejně nic nebude platit,jelikož nejsem imigrant.Takže dobrý vtip. Škleb
(kdybych přijela z Turecka,měla bych všechno)
Jazykový kurs ti muže proplácet Město.Jenže je podmínka že se přihlásíš do 3 nebo 6 měsíců od příjezdu do DE a proplatí ti stejně jen polovinu.
Když budeš mít práci tak ti to snad město proplatí celé.
Více konkrétních informací se dozvíš přímo v daném jazykovém kurzu.Tam ti poradí.
Celý jazykový kurz mají placený pouze lidi z imigračních států.Podle tabulek tam ČR a SR není  Nevím co si myslet/Nerozhodný Nevím co si myslet/Nerozhodný

Tak jsem si našla práci.Zjistila jsem že na kurz už nemám čas a učím se od dětí.
tak toto je ina sradna  Škleb jak vypiekli nemci zo susedami a s nami......nechapem preco maju ti skurveni turci take vyhody.......bol som zhrozeny jak som pocul ako to je s bytmi v nemecku, vacsina z nich je podchytena turkami ktori si takto vylepsuju biznis......prerobia stare byty a davaju do prenajmu, nasačkuju do izby 2-3 ludi a kazdy plati 200-300 pro monat, takze sa stane ze na byte stretnete 6- 8 ludi s jednou chladnickou pre vsetkych  Kroutím očima to same toaleta sprcha kuchyna....paradny kšeft

Toliko moje poznání v Pirně
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #3 : Listopad 06, 2013, 07:03:50 pm »

tak toto je ina sradna  Škleb jak vypiekli nemci zo susedami a s nami......nechapem preco maju ti skurveni turci take vyhody.......bol som zhrozeny jak som pocul ako to je s bytmi v nemecku, vacsina z nich je podchytena turkami ktori si takto vylepsuju biznis......prerobia stare byty a davaju do prenajmu, nasačkuju do izby 2-3 ludi a kazdy plati 200-300 pro monat, takze sa stane ze na byte stretnete 6- 8 ludi s jednou chladnickou pre vsetkych  Kroutím očima to same toaleta sprcha kuchyna....paradny kšeft

A kde si to pocul ??
A Ty bydlis ve kterem meste ??
Ja nic takoveho jeste nepocul...   Mrknutí

Tohle co popisujes je v Nemecku jen minimalne, treba v Britanii vsude a prevazne tento ,,byznys" provozuji Cesi a Slovaci sami na sobe...

Tady sezenes garsonku za 400 s vlastni koupelnou a kuchynkou...
A vetsina pronajimatelu byt vlastni...
A za garsonku tady postavis na Slovensku velkej barak...
Asi tak...

Oni (Turci) umi vyuzit system to urcite ano, ale v tomhle pripade si dost ustrelil a opet by neuskodilo trochu ty slusnosti...

Precejenom tady nejsi u Vas na dedine v hospode s kamarady Tveho veku...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |