Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Leasing na auto  (Přečteno 40659 krát)
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« : Prosinec 06, 2013, 11:44:16 pm »

Co musí člověk splňovat v Německu aby dostal auto na leasing?
« Poslední změna: Prosinec 07, 2013, 01:40:35 am od David » Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #1 : Prosinec 07, 2013, 10:09:52 am »

Ahoj,
trvalý pobyt a pracovat tu..
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #2 : Prosinec 07, 2013, 12:17:27 pm »

Jasne, ale jak dlouho? Urcite je to nejak podmineno delkou pobytu a pracovnim pomeru taky.
Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #3 : Prosinec 07, 2013, 01:35:16 pm »

Každá společnosz má svoje podmínky,já mám auto u Santanderu
Zaznamenáno
jajana777



Karma: 2
Příspěvků: 11


« Odpověď #4 : Prosinec 08, 2013, 03:24:47 pm »

Ahoj.. ja mam Auto na Leasing a nemam tu traly pobyt.. len pracu na neurcito..
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #5 : Prosinec 08, 2013, 08:16:15 pm »

Auto jsem v De ještě nekupoval Úsměv, ale dal bych si trochu pozor na celkovou terminologii.

Co vím, tak v De koupit si auto na "leasing" je obdoba českého operativního leasingu, což je něco jako trvalý nájem auta s daným ročním nájezdem km a spoustou dalších podmínek. Na konci sjednané doby auto vrátíte nebo si ho můžete odkoupit. V 1. případě je třeba se připravit na všemožné doplatky - drobné poškození laku, větší než sjednaný nájezd km atd.

Ale auto na jakýkoliv klasický úvěr není žádný problém, způsobů financování nabídne prodejce spoustu. Jen bych v Autohausu trochu šetřil slovem "Leasing". Pokud jsi v De jako Gewerbe, je to jiná káva.

Určitě se tu najde pár lidí, kteří se v tom orientují lépe a napíší rádi jak to probíhá Mrknutí.

Petr
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |