Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Haftpflichtversicherung  (Přečteno 142711 krát)
chakka



Karma: 8
Příspěvků: 147



« : Květen 10, 2008, 08:45:51 pm »

Ahoj...chtela jsem se zeptat, zda nema nekdo nejaky typ/radu ohledne private Haftpflichtversicherung, pripadne nejakou pozitivni/negativni zkusenost...? Predem diky ;)Sarka
Zaznamenáno
Slanecek



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #1 : Květen 10, 2008, 10:08:44 pm »

Ahoj, uzavrel jsem cca pred dvema tydny po dlouhem hledani a porovnavani cena/vykon tady  http://www.asstel.de
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #2 : Květen 11, 2008, 10:54:29 pm »

No zkusenost zatim zadnou, ale skoro to vypada, ze tady se bez Haftpflichtu skoro neda zit. kazdopane nasi nemecti kamaradi byli opravdu uprimne zdeseni, kdyz zjistili, ze jeste zadne nemame... (teda uz mame, zjistim kde...).
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Květen 12, 2008, 09:58:21 am »

(teda uz mame, zjistim kde...).
V soucasne dobe Janitos, zprostredkovane pres poradenskou firmu MLP, predtim ale za stejnou cenu a velmi srovnatelnych podminek Medienversicherung (http://www.medienversicherung.de/)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Thomasek



Karma: 16
Příspěvků: 157



« Odpověď #4 : Květen 12, 2008, 06:31:45 pm »

kolegove v praci mi hned na zacatku rekli, ze zivot bez HPV je velke riziko, takze jsem si musel jedno zridit. Vybiral jsem mezi vice pojistovnami a nabidka je v podstate srovnatelna.
Ja si nakonec zvolil www.devk.de

Dalsi uzitecna vec je Hausratversicherung, ale o tom az nekdy jindy Úsměv
« Poslední změna: Květen 12, 2008, 06:42:50 pm od Thomasek » Zaznamenáno
chakka



Karma: 8
Příspěvků: 147



« Odpověď #5 : Květen 13, 2008, 12:37:43 pm »

Ahoj diky za odpovedi...nejak se tim musim prokousat...Sarka

PS:...ta uzitecna vec Hausratversicherung by me taky zajimala...Šok) kdyz uz jsem v tom zjistovani. Predem diky.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #6 : Květen 13, 2008, 02:26:48 pm »

Hausratversicherung?
Myslim, ze je rozumna zasada pojistovat se jen proti rizikum, ktera financne neustojim. Tedy Haftpflicht urcite...to muze byt zavazek do konce zivota.
Ale Hausrat? Pokud mu spravne rozumim, kryje jen movite veci v domacnosti, a to jeste ne cennosti, nebo ne v plne vysi. Takze lednicku, pracku, sporak, televizi...knihovnu. To jsou podle mne vsechno veci, o ktere kdyz jakkoliv prijdes, proste koupis nove. Pokud to neni domasci kino za desetitice Ojr...pak je to zas neco jineho. Skody zpusobene napr. prasknutou hadici od pracky to nekryje, to snad mozna ta Haftpflicht.
Nebo ma nekdo presnejsi prehled o tom, co Hausratversicherung kryje a cim je uzitecne?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #7 : Květen 14, 2008, 02:04:39 pm »

je to vyhoda zaplatia ti ucty za vsetko co rozbijes alebo pokazis staci ked to odvovodnis a podlozis uctami a......plati sa okolo 70eu rocne mozno aj menej...a ked mas auto tak platis nan aj mensiu poisku v DE......
Ted ale mluvis o Haftpflicht-, ne Hausrat-, spravne? Hausrat plati jen na me veci u mne doma, a nema snad s autem nic spolecneho....
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
vafle



Karma: -2
Příspěvků: 28


« Odpověď #8 : Srpen 02, 2009, 09:37:57 pm »

jsem lekarka a haftpflicht mam u aerzteversicherung, vyhodne.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |