Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nejvyhodnejsi banka pro studenta?  (Přečteno 59890 krát)
bjetka
Host
« : Říjen 06, 2010, 02:48:19 pm »

Studenti, u ktere banky mate konto? Hledam samozrejme co nejvyhodnejsi, flexibilni i pro manipulace v zahranici.
Sparkasse uz ale NE.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Říjen 06, 2010, 03:22:32 pm »

Comdirect (od Commerzbank) - zdarma vedení účtu (nejen pro studenty), zdarma VISA i výběry v zahraničí. V Německu zdarma výběr u "Cash Group" (DB, Post, HVB,...). Za založní účtu dostaneš navíc 50€
Převody jsou hodně rychlé, ještě ten samý den nebo do druhého dne
http://www.comdirect.de/pbl/service/faq/FaqVP.do?tags=31 ... více info k účtu
« Poslední změna: Říjen 11, 2010, 06:54:30 pm od David » Zaznamenáno
martan-h



Karma: 3
Příspěvků: 45



« Odpověď #2 : Říjen 06, 2010, 03:39:06 pm »

Mam zkusenosti s Postbank. Tam mas do 26. let nebo jako student konto a vse co s kontem souvisi zdarma bez podminek. Muzes ho vezt pres internet a zaroven pres pobocku. Vybirat penize muzes z Bankovni kartou zdarma u Cash Group (Postbank, Dresdner Bank, Commerzbank, Deutsche Bank, Hypovereinsbank, ...). Kreditka by mela byt take zdarma, minimalne 1. rok.
 
Mimo Girokonta si muzes zalozit "Sparkonto 3000 plus" a jen pres Internet "Sparkonto 3000 plus direkt". Zalozil jsem si pro jistotu obe konta. Nemaji velke zuroceni. Jsou ale vyhodne pro vyber v zahranici. 10x Rocne zdarma v zahranici u Visa Automatu. Smenny kurz "stred devize" a bez poplatku, aspon kdyz vybiram u Ceske Sporitelny. Mesicni vyber je omezen na 2000 Euro. Pokud vyberes vice, tak bys musela platit nejaky maly urokovy poplatek jednorazovy. Ten ale myslim nesmi presahnout urokovy zisk, ktereho jsi dosahla, za to ze ti tam lezi ponize. Tzn. nesmi ti sahat na tve uspory.
 
Tak doufam ze jsem to napsal srozumitalne. Az se pro nejakou Banku rozhodnes, tak si od nich nech vse jeste jednou vysvetlit.  
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Říjen 11, 2010, 04:05:06 pm »

Na www.mnichov.de a www.germany.cz mám na titulní straně vpravo banner pro Comdirekt, přes který dostaneš po založení konta 50€ (po 5ti měsících užívání), v případě že se ti konto nebude líbit, tak 100€
(Pouze pokud je trvalé bydliště v Německu)

Můžeme to udělat i přes moje konto, pak můžu poslat navíc 20€, tzn. 70€ za založení účtu.

Každopádně, jakýkoliv výtěžek jde na provoz a další vývoj tohoto webu.
« Poslední změna: Říjen 18, 2010, 05:36:39 pm od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Říjen 12, 2010, 10:41:13 am »

Toz si musim prihrat polivku - kdo by chtel konto u DKB (http://www.dkb.de) - konto zdarma, EC karta a kreditka zdarma, celosvetove vybery z bankomatu kreditkou zdarma (libovolny pocet, libovolne castky, v CR vyzkousene, stredovy kurz bez poplatku), dejte vedet - dostanu od nich malou pozornost Úsměv
Zustatek na kreditce je zurocen, ale to posledni dobou dost padlo - byvala to 4%, ted 1,65%.

Jista nevyhoda je, ze v podstate neni jak tam vlozit penize v hotovosti, neb maji snad jen jednu pobocku. To ale clovek tak casto nepotrebuje...ja to sam obcas vyuzijua  mam proste konta dve.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #5 : Říjen 12, 2010, 11:23:24 am »

Právě s tou hotovostí to je u DKB trošku blbé. U Comdirect to jde zdarma přes Commerzbank Úsměv
Úroky aktuálně 1,75% až 3,75%
« Poslední změna: Říjen 12, 2010, 11:50:48 am od David » Zaznamenáno
gabra



Karma: 1
Příspěvků: 10


« Odpověď #6 : Říjen 29, 2010, 04:57:40 pm »

děkuji převelice za doporučení a popsání komerzbank ..dnes ráno jsem tam byla a konto je na světě ....mějte se famfárově .....jo a dočetla jsem se že na těch 50 eur máš právo ..jen když s tim kontem minimálně 5krát nebo kolikrát ..už nevim ..budeš disponovat ...
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #7 : Říjen 29, 2010, 06:40:36 pm »

To není Commerzbank ale Comdirect. Nemají zrovna moc poboček, konto se otvírá zpravidla přes internet, tzn. podepsané formuláře se pošlou poštou.
Jo, změnili to, 50€ dostaneš asi až za asi půl roku po 5ti menších převodech.
« Poslední změna: Říjen 29, 2010, 06:41:48 pm od David » Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #8 : Listopad 02, 2010, 02:19:00 pm »

U Commerzbank jsem se taky informovala... sama jsem se divila, proc jsem hned po privitani nezdrhla. "Servus, Karsten Blume"...prislo mne, ze mu vubec nepasuje, ze bych u nich chtela treba mit konto. Navic ani pro studenta to konto neni bezplatne - uctuji si pausalne nejakych 7 euro...
Zvolila jsem nakonec Comdirect...
Zaznamenáno
PajuleJajule
Pajule



Karma: 6
Příspěvků: 68


ahojik vsem


« Odpověď #9 : Listopad 08, 2010, 01:58:28 pm »

Deutsche Bank..uplne bez poplatku...jen je vklad 500 eur
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |