Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pomohl by mi někdo s daňovým přiznáním?  (Přečteno 40229 krát)
Vladka-Z



Karma: 1
Příspěvků: 102



WWW
« : Leden 23, 2012, 05:11:48 pm »

Našel by se v Mnichově někdo, kdo by mi pomohl správně vyplnit formuláře a tabulky na daňové přiznání 2011?
Vše mám připravené, zpracované, sečtené a odečtené, ale nevím si rady, vůůůbec... kam co patří do těch lejster z Finančáku a tak..
Nebo nevíte o nějakém dobrém "online návodu"? 
Email: vladka-z[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Leden 23, 2012, 06:38:08 pm »

Nějak to vyplň a když tak se zeptej na finančáku, mi tam už několikrát vždy ochotně poradili.
Zaznamenáno
scorpio131170



Karma: 13
Příspěvků: 168



« Odpověď #2 : Leden 23, 2012, 07:06:41 pm »

Taky se na to prodavaji softwary za malo penez. Bud v knihkupectvi, v supermarketech ci i v retezcich jako Penny, Aldy a co. Je to rozhodne levnejsi nez danovy poradce a docela dobre to tam popisujou.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Leden 24, 2012, 09:51:49 am »

Jak rika Scorpio - vykasli se na lejstra - tem laik nerozumi ani tady, ani v CZ a vyplnit neco spatne je temer jista vec. Temer vsechny programy na danova priznani (navstiv nejblizsi Saturn, budou jich tam mit aspon 10 a budou stat od 30 EUR. Namatkou Taxman, nejake Wiso....ale je jich mnohem vic) umi vyplnene priznani rovnou elektronicky odevzdat. Navic vetsina tech programu kontroluje smysluplnost hodnot a navrhuje ti mozne optimalizace.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Vladka-Z



Karma: 1
Příspěvků: 102



WWW
« Odpověď #4 : Leden 24, 2012, 08:43:03 pm »

Díky moc za dobré typy! V knihkupectví ani marketu nic takového neměli, ale už jsem koukala trošku na netu. Ale ten Saturn taky není špatný nápad!Dokonce jsem koukala, že některé mají i češtinu...
SUPER! Moc dík!
Zaznamenáno
hinja



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #5 : Leden 25, 2012, 06:03:55 am »

https://www.elster.de/elfo_home.php a je to zadarmo...
Zaznamenáno
Vladka-Z



Karma: 1
Příspěvků: 102



WWW
« Odpověď #6 : Únor 04, 2012, 09:37:28 pm »

Dííííky za typ! Tohle určitě hodně lidem dost pomůže!!!BEZVA a DÍKY ZA VŠECHNY!
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #7 : Únor 05, 2012, 04:18:15 pm »

Dluzno podotknout, ze Elster (jak prilehave jmeno Úsměv ) je produkt financniho uradu a nelze od nej proto ocekavat, ze bude nejak "optimalizovat" nad ramec formalne spravneho vyplneni formulare. Ty ostatni programy se - nektere mene, jine vice uspesne - snazi navrhnout vsemozne odecty a jine optimalizace. Od ucetniho bych potom samozrejme ocekaval jeste vice keativity a vciteni se do emocionalni vazby klienta na svuj vydelek Úsměv
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |