Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21   Dolů
 
Autor Téma: Podmínky pro získání německého občanství.  (Přečteno 2116034 krát)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #210 : Únor 16, 2014, 03:37:12 pm »

hej vsimla som si, tu je dvojaky meter na slusne spravanie, Diddi moze urazat koho chce, ale na jej adresu sa nesmie nic. Mojmu priatelovi sa predstavila ako advokatka nemcov, ked ludia, co sa im tu nedari, nadavaju na nemecky system....Taka trapna, neuveritelne...aj ked si tu !) rokov, nepochopila si ich myslenie, nemci myslia celkom inac, ako ty alebo ja......A ze sa nema moj priatel(mimochodom Manfred) co zapajat do debaty, ked neovlada cestinu, alebo slovencinu.....co k tomu dodat ,jednoducho trapna Diddi
Hary? Také už sis pořídil alternativní já?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
lubika



Karma: -15
Příspěvků: 28


« Odpověď #211 : Únor 16, 2014, 03:45:02 pm »

Uz len som cakala, kedy sa aj Ty ozves, milan.cakala som, ze sa viaceri na mna vrhnu, ale predpokladam uzivaju vikend, a nie vysedavaju pred kompom, ako premudrela Diddi, ktora nema nic ine na robote.TRAPNA TU JE DIDDI A JIRIKE, a priznam sa ja, ze som sa nechala vytocit, tymito dvoma. Jedem das Seine, napisala Diddi. Ja poznam lepsie slovenske vyjadrenie....Kazdemu, len to , co mu patri(alebo co si zasluzi)!!!!!!!
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #212 : Únor 16, 2014, 03:47:25 pm »

Klena dufam,ze netrpis paranojou a nesniva sa Ti uz omne...nezvyknem mat viac nikov....
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #213 : Únor 16, 2014, 04:46:28 pm »


Jelikoz jsem asi zbytecne zalozila diskuzi, tak jsem ji zase zrusila a vratila to zpatky.


Stara komedia si Ty DIddi suhlasim s Harym, nemxci myslia celkom inac ako Ty, si trapna az to boli, samozrejme len ty vies nemecky, akj ked si tu 19 rokov nepochoppis, ako nemci myslia....A je mi luto tvojho stareho, ze sa odvazil s tak vychcanou nemkou bez predmanzelskej zmluvy ozenit, vyjde ho to velmi dra
ho!!!!!!!!!!!!!!


 
 

Tak se tak dopoledne venuji sobotnimu uklidu a pritom premyslim o blbostech a nejde mi z hlavy, co  vede osobu, ktera by vlastne uz z titulu sve udajne profese strojni ing. mela mit blizko k racionalnimu, vecnemu uvazovani, aby se tu takto prezentovala. I kdyz bych pripustila moznost, ze ji chytil amok z duvodu nezrizene konzumace borovicky, jak zde bylo trefne konstatovano, tak bych se domnivala, ze do druheho dne je mozno vystrizlivet.
Ale to se zrejme nestalo. Tak me napadlo se podivat na  par prispevku od ni a clovek nemusi byt opravdu zadny psycholog aby pochopil.


"A hlavne som rada, ze mam mesacny prijem, lebo priatel mi dal najavo, bez prace nie su kolace, uz som tu spominala nemecku mentalitu....
.....A co ma neustale vytaca, nemci hrozne sporia.  Laska je laska a peniaze su peniaze.Jedno s druhym nesuvisi."


Tak tohle ti  vadi? Ze nemame uzavrenou predmanzelskou smlouvu? A na co bychom ji prosim te meli uzavirat? Kdyz jsme se brali, tak jsme nic nemeli, tedy pardon, ja jsem mela byt v os. vlastnictvi, ten jsem prodala a penize vlozila do spolecneho podnikani. Manzel taky nejake nepatrne uspory, ktere mel, vlozil tamtez. A pokud jsi nekdy byla vdana, jiste jsi slysela o bezpodilovem spoluvlastnictvi nebo tak nejak se tomu rika. Tudiz vse, co bylo nabyto v manzelstvi se ma rozdelit. Ale musim te zklamat, nemame v  umyslu se rozvadet. Zazili jsem spolu pekne casy i velmi tezke, mame krasneho, chytreho syna a mame se radi.

A kdyz se tady tak rada ohanis tou nemeckou mentalitou, tak  podle tve "logiky"manzel asi neni Nemec, byt ma dokonce rodokmen s erbem, z nehoz je to patrne.
On totiz na penize nikdy nehledel, alespon, co se rodiny tyka. Naopak, ja ho musim brzdit.



Ja opravdu nemuzu za to, ze je tvuj pritel (zrejme popravu) opatrny a nechce si te vzit a jeste ke vsemu bez predmanzelske smlouvy. Asi vi proc. Tak si svou frustraci kompenzuj jinak a meho manzela laskave vynech.
 Tak a ja ted jdu diskutovat na jedno brazilske forum. Moc se mi tam libi. Sice umim asi jen 5 slov portugalsky, ale to zrejme neni na prekazku. Kdyz mohou  Nemci  zde diskutovat bez jakekoli znalosti CJ nebo SJ, tak to taky zvladnu.  



A jeste poznamecka:
A nikdo se na tebe nevrha, Milan te naprosto slusne pozadal o neco, o cemz jiz predem tusil, ze nejsi schopna pochopit, ale zkusil to, za coz mu patri dik. Myslim, ze specialne on nema zapotrebi vrhat se na kdejakou ujecenou trhovkyni tveho razeni.
« Poslední změna: Únor 16, 2014, 04:49:13 pm od Diddi » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #214 : Únor 16, 2014, 06:46:19 pm »

Lubika zajimalo by me, co konkretne sem Ti udelal, vcem sem povyseny a proc trapny...
Naprosto nechapu Tvuj utok a kdo Te cim vytocil...
Tak me prosim odpovez a klidne pouzij citaci.
Diky. J.
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #215 : Únor 17, 2014, 12:15:28 am »

Klena dufam,ze netrpis paranojou a nesniva sa Ti uz omne...nezvyknem mat viac nikov....

Hary, o tom, jestli mas vic nicku, se muzeme dohadovat:-) Ale o tom, ze nas tady vedome obelhavas a jeste ti to pripada vesele, se dohadovat nemusime, ze jo, pane bankeri? Tady vsichni uz davno dobre vi (a nejen tady, jak jsem si precetl), ze tobe se neda verit ani dobry den. Natoz aby ti nekdo veril, co delas za praci nebo kolik mas nicku. Natoz aby pak nekdo veril tvym dvema rozumum, ktere tady neustale omilas...O svych lidskych kvalitach si muzes myslet, co chces. Vetsina ostatnich (a nejen na tomto foru) si o nich take myslime sve. A predstav si, ze to, co si o nich myslime, neni ani vzdalene shodne s tim, co si o sobe myslis ty. A o tom, ze nemas jediny nick, jsem i ja skalopevne presvedcen i ja, pane bankeri z lekarny pred socialkou.
 
Zdravi Milan
« Poslední změna: Únor 17, 2014, 12:22:59 am od milda34 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #216 : Únor 17, 2014, 07:30:17 am »

Milda tvoj nazor a tvoje ociernovanie ma nezaujima...to,ze su tu osoby ktore maju aj 10 nikov je ich vec..to mna nezaujima,lebo ja na rozdiel od inych nespehujem ludi a vystupujem pod tymto nikom.,..takze sa ukludni stym ociernovanim!
Zaznamenáno
lubika



Karma: -15
Příspěvků: 28


« Odpověď #217 : Únor 17, 2014, 10:18:10 pm »

Agentka Diddi... viac sa mi sice pacilo bolsevicka... Šok...to nikomu nevadi povyseneckost a zakernost tejto zeny?Co???Co???Co???Co???Co?????
......ako to, ze stojis o komunikaciu s clovekom mojej urovne?Co???? pobavila si ma bludnymi dedukciami, a len si ma utvrdila, aka si vychcana a primitivna.Snazis sa tu prezentovat ako kultivovana dama, ale to zdaleka nie si, ludia tvojho razenia su velmi nebezpecni....ale ti Tvoji poskokovia tu, Ta este neprekukli.Vsak kleena , jirike , milda/mimochodom cudny nick pre chlapa)Co???Co???Co???


Jirike, mna si si ziskal, ked si v jednom prispevku zahlasil, ze veris na lasku.U chlapa mi to prislo velmi mile, einfach süß.To musi byt zlaty chalan, pomyslela som si.Nahnevalo ma ako si tu reagoval na vychodniarov, som na to alergicka, lebo  v malom meste na vychodnom slovensku ziju moje deti, syn studuje na gymnaziu, dcera si tam kupila byt s priatelom, je to uz ina generacia, ako som bola ja.Im je tam dobre, a neriesia rozdiely medzi zapadom a vychodom.A preto ma nenormalne vytacaju neopravnene utoky na adresu vychodniarov.















Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #218 : Únor 17, 2014, 10:22:19 pm »

Milda tvoj nazor a tvoje ociernovanie ma nezaujima...to,ze su tu osoby ktore maju aj 10 nikov je ich vec..to mna nezaujima,lebo ja na rozdiel od inych nespehujem ludi a vystupujem pod tymto nikom.,..takze sa ukludni stym ociernovanim!

Jak vidim, stejnym zpusobem jaky tady jsi se zapsal i na foru www.rakousko.net (cituji):

JANAKA: ale, nahodou, mirko (Hary1) ma vela skusenosti z mnichova: ako sa dostat napr. s esusom pod pazuchou do caritasu, kde sa da kupit mop a metly, a ze v ubahnoch je vela polizajtov... a, este ze auto nie je potrebne, lebo sa da chodit vsade pesi... ešte by jej mohol poradiť faru, kde zadara hlavu skloniť....

HEAVY: Lenze Ty (Hary01) keby v Rakusku nezijes, nemas ani potuchy, ako sa v Rakusku zije a napriek tomu sem trieskas bezcenne informácie na ktore niekto nie je zvedavy. Informacie, ktore cerpas z podozrivych zdrojov, ktorych autori su nejaki fiktivni znami, a znami tych znamych.
Relevantnu informaciu si nikdy nedal, len tu dookola tocis o Rumunoch, Bulharoch a najnovsie o Chorvatoch, ktori zaplavia pracovny "trch" a bude po srande.

JANAKA: ty si v mnichove postupil z machra na hviezdu?... Úsměv Hary01"hviezdi", v mnichovskej apatieke, lieta s mopom a kuka pod biele plaste

MARIKA2772: šak ten magor (Hary01) ked sa toho chytí, tak tu bude ešte niekoľko rokov bliakať, ako si "naložil" pitkovi......ved vieš, že on má myslenie v prdeli...

JANAKA: Hary, ty si ním nebol ani v Kežmarku, tak si si myslel, že chytíš farbu v Mníchove....a tam je z Teba veľká prázdna NULA....


Mirecku, nestezuj si, ze ti tady ublizujeme. Povest mas stejne blbou i mezi svymi krajany.

Zdravi Milan
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #219 : Únor 17, 2014, 10:30:47 pm »

Agentka Diddi... viac sa mi sice pacilo bolsevicka... Šok...to nikomu nevadi povyseneckost a zakernost tejto zeny?Co???Co???Co???Co???Co?????
......ako to, ze stojis o komunikaciu s clovekom mojej urovne?Co???? pobavila si ma bludnymi dedukciami, a len si ma utvrdila, aka si vychcana a primitivna.Snazis sa tu prezentovat ako kultivovana dama, ale to zdaleka nie si, ludia tvojho razenia su velmi nebezpecni....ale ti Tvoji poskokovia tu, Ta este neprekukli.Vsak kleena , jirike , milda/mimochodom cudny nick pre chlapa)Co???Co???Co???


Jirike, mna si si ziskal, ked si v jednom prispevku zahlasil, ze veris na lasku.U chlapa mi to prislo velmi mile, einfach süß.To musi byt zlaty chalan, pomyslela som si.Nahnevalo ma ako si tu reagoval na vychodniarov, som na to alergicka, lebo  v malom meste na vychodnom slovensku ziju moje deti, syn studuje na gymnaziu, dcera si tam kupila byt s priatelom, je to uz ina generacia, ako som bola ja.Im je tam dobre, a neriesia rozdiely medzi zapadom a vychodom.A preto ma nenormalne vytacaju neopravnene utoky na adresu vychodniarov.



Mila lubiko,
1. mas pravdu Diddi me nevadi, protoze si nemyslim, ze by byla povysena a zakerna. A jsem o tom presvedcen, ze z jejicho zivotniho rozhledu by ses mohla jeste dlouho predlouho ucit.  
2. dale bych te chtel sdelit, ze me cesti pratele, kterych take par mam, nazyvajii Mildou, nebot se jmenuji Milan. Prinejmensim v Cechach toto urcite zadny divny nick pro chlapa neni. Pokud nemas takovy smysl pro cestinu, abys tento rozdil citila, zdrz se prosim prihlouplych komentaru.
3. velmi me vadi sprosti, vulgarni a hloupi lide plni zasti. Preber si to jak chces.

zdravi Milan
« Poslední změna: Únor 17, 2014, 10:58:35 pm od milda34 » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #220 : Únor 17, 2014, 10:37:30 pm »

Agentka Diddi... viac sa mi sice pacilo bolsevicka... Šok...to nikomu nevadi povyseneckost a zakernost tejto zeny?Co???Co???Co???Co???Co?????



A je to v...... Odhalilas me. Tak ja se priznavam. Ke vsemu.
 
http://en.wikipedia.org/wiki/Anna_Chapman
Zaznamenáno
lubika



Karma: -15
Příspěvků: 28


« Odpověď #221 : Únor 17, 2014, 11:07:02 pm »

hallo milan , 3. bod sa dokonale hodi na agentku Diddi
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #222 : Únor 17, 2014, 11:33:27 pm »

Haryk:
Didi ....tak sa spravaj ako dama...

 Zena z venkova:
 Snazis sa tu prezentovat ako kultivovana dama.........


Ze byste se treba dohodli? Vam se tedy clovek nezavdeci, ze? Smích



« Poslední změna: Únor 17, 2014, 11:34:34 pm od Diddi » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #223 : Únor 17, 2014, 11:41:39 pm »

A ja se pridavam. Jak si muze dovolit nekdo bez ohledu na stat kritizovat neci nick ?? V tomto pripade Milda ?? Draha Lubiko a Hary, vy dva jediny s tim mate problem...
Oslovenim Milda se v ČR nazyva nekolik set tisic muzu !!! Naprosto bezne. Je to hovorova verze jmena Milan. Jako se rika Jirka nekomu kdo se jmenuje Jiří.

Didi znam nejaky ten patek a rozhodne nesouhlasim s tim vsim co si napsala.
Je to nesmysl. Beres si osobne prilis moc veci a hledas v textu to, co v nem neni.
Stejne jako muj nazor na vychodni Slovaky.
Mentalita je vec narodu a kraju a statu a ne konkretnich rodin a vesnic...
Vzala si to osobne na sebe ale ja nic takoveho nikdy nenapsal, proto sem Te zadal o citaci...
Hodne Vasich chlapu se tak bohuzel prezentuje, dalsich stovky pribehu sem slysel z jinych staveb,  od kluku z vojny...
A sam nikoho jineho neznam...

Ja Ti za Tve nazory nenadavam a nikdo pokud me neco neuniklo, psali jsme jine ale nikdo Te pro Tve nazory nijak nenazyval... Nebo ??
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #224 : Únor 18, 2014, 07:49:10 am »

Milda34 Ty uz ma spehujes ako Didi?Ty mi budes nieco hovorit o charaktere?Ktory ani vyznam slova charakter nepozna..nedaj sa vysmiat.... Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |