Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 21   Dolů
 
Autor Téma: Podmínky pro získání německého občanství.  (Přečteno 2124248 krát)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #165 : Únor 14, 2014, 01:57:15 pm »

Didi zavri uz klapacku...ty pseudodemokrat....ktory nevie respektovat nazory inych....
Hary, ty máš koukám o demokracii dost "svojske" představy...
Demokracie a respektování názoru rozhodně není o tom, že - ať už někdo plácá nesmysly jaké chce - já sklapnu podpatky a jsem ticho.
Diskuse - i (a zejména) nesouhlasná - je nedílnou součástí demokracie.

Co součástí demokracie ale rozhodně není, je práve to, co jsi právě předvedl ty...tím ses vyloučil jak z demokracie, tak z diskuse.
Řekl bych tedy - poklonu ti za sebe vracím a přeji šťastnou cestu!
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #166 : Únor 14, 2014, 02:25:06 pm »

Klena na Didi sa inac neda reagovat...drza ustipcna osoba ktora si mysli,ze zjedla vsetku mudrost sveta....a kde si bol Kleena ked tu pisala basnicku otom ako su cesi hlupi a podobne nezmysly?Ci si obhajca len vtedy ked sa ti to hodi?
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #167 : Únor 14, 2014, 02:48:52 pm »

Kleeno, diky za podporu tykajici se nazoru na demokracii. Poslala jsem ti +, i kdyz je mi jasne, ze ti ho zase nekdo uzobne. Tak kdyz tak poslu radeji tu cokoladicku. Navonene psanicko uz se pro me nehodi. Úsměv Mrknutí

Hary: vis co je zajimave? Ze jsem nikdy nevidela, ze by Kleena na nekoho reagoval podobne jako ty, byt mel diametralne rozdilny nazor.  Schvalne, jestli uhadnes, proc?
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #168 : Únor 14, 2014, 03:25:27 pm »

Klena Didi zjavne nema rada ak jej niekto povie iny nazor...ked je v koncoch ako teraz tak povie,ze ten a henten ide v haryho slapajach..ubohe predstavenie ceskej panicky ktora by sa najradsej prevtelila do obcana Nemecka.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #169 : Únor 14, 2014, 03:37:20 pm »

Hary neni sam kdo se v teto diskusi projevill...  Pláč
Takhle Hary naprosto pravidelne pretaci diskuse v neco jine  Nevím co si myslet/Nerozhodný

Namyslena, obmezena, povyseneckost a nazvat neci nazor jako chory...
To je vytah odpovedi z  poslednich 3 prispevku Lubika aniz by ji nekdo necim urazel a napadal...
Tohle je demokraticka diskuse o necem ? (v tomhle pripade spíše o ničem)

Darmo mluvit...  Kroutím očima
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #170 : Únor 14, 2014, 03:52:09 pm »

Klena Didi zjavne nema rada ak jej niekto povie iny nazor...ked je v koncoch ako teraz tak povie,ze ten a henten ide v haryho slapajach..ubohe predstavenie ceskej panicky ktora by sa najradsej prevtelila do obcana Nemecka.

No mas pravdu Hary, asi bych se mela Lubice omluvit, ze jsem ji prirovnala k tobe, tak sprosta jeste nebyla jako ty, k nam Cechum.Pro osvezeni tve kratke pameti to sem davam znovu.

Toto napsal Hary o nekolik stranek drive:

Jirike co to pises za debiliny ze slovenska mentalita je podobna mentalite ruskej...ci mas pocit ze vy cesi ste podobni nemcom?Kua ked sme mali republiku svami spolocnu snazili ste sa nas odrbat kde sa dalo ..v cechach ste si nechali skoly priemysel atd a nam dali polnohospodarstvo...nikdy sa svami nedala robit poctiva politika,lebo ste zmrdi...cest vynimkam...Otom ze v Cechach v r 1948 vyhrali komunisti ani nepisem....unas vyhrala demokraticka strana...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #171 : Únor 14, 2014, 04:11:24 pm »

a co ma byt Didi?Trapne divadielko tu hras ..
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #172 : Únor 14, 2014, 04:26:30 pm »

Divadylko spis hrajes ty, Mirecku. Ale nekomu jinemu. Slouzis k obveseleni temer vsem na rakousko.net.

http://www.rakousko.net/diskusia/topic/2795.html
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #173 : Únor 14, 2014, 06:29:26 pm »

Uz mam predstavu o tom co je pro Haryka - vela znamych v Rakusku...
 Smích Smích Smích
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #174 : Únor 14, 2014, 06:50:59 pm »

Didi Ty ma spehujes?Ty mas zaujimave zaluby... Smích Smích Smích
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #175 : Únor 14, 2014, 06:57:12 pm »

Didi Ty ma spehujes?Ty mas zaujimave zaluby... Smích Smích Smích

Hary, ja te nespehuju. Ale predstav si, ze jsem jednoho krasneho dne dostala SZ od jedne tve "oblubenkyne" a hadej co v ni bylo? No tak nekdo se chtel podelit, aby tvoje perly nezapadly.Tak jsem si rikala, ze by bylo skoda, abych to cetla jenom ja.Smích
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #176 : Únor 14, 2014, 07:10:24 pm »

Didi Ty by si za bolsevika sa uplatnila...ako vidim mas prax..len tak dalej...spehuj dalej  Úsměv
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #177 : Únor 14, 2014, 07:11:48 pm »

Poučovat tolik let v kuse Čechy a Slováky po cele Evropě je taky zaujimava zaluba...
 Smích Škleb Smích
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #178 : Únor 14, 2014, 07:15:32 pm »

Jirike ja na rozdiel od Didi nespehujem ludi....nemam to v zalube.... Úsměv
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #179 : Únor 14, 2014, 07:21:37 pm »

Haryku, ty si myslis, ze tvi"pratele" to tady nectou? Zvlaste se jim treba libilo, co tu napsal o tobe Milda, rozebirali to tam, nedelej, ze o tom nevis.  Škleb Tak mi holt jedna tva "kamoska" nebo "kamos" poslal/a odkaz, co je na tom spatneho? Jsem si trochu zkratila  cas v praci, no. Nemam to zdaleka proctene vsechno, to je na dlouhe zimni vecery,ale i tak to stacilo.  Treba tahle debata je taky dobra  Škleb

http://www.rakousko.net/diskusia/topic/4400.html

 A musim te zklamat, za bolsevika jsem se neuplatnila, jinak bych nemohla delat to, co dnes delam. Na to je totiz potreba negativni lustracni osvedceni, vasnosto.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 21   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Reckog.gr © 2024
Řecko očima krajanů. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Řecku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Řecku.

Zahnarzt München |